Recenzia dámske bundy Craft Storm Balance


Dámska bunda CRAFT Storm Balance nezaujme len svojím decentným designem, ale i svojou ľahkosťou a komfortom – človek vlastne ani nevie, že ju na sebe má. Kombinácia troch farieb – biela svetlo a tmavošedá sa skrátka hodia ku všetkému. Najviac 1. vrstva je tvorená z recyklovaného materiálu ( 100% recyklovaný polyester), ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Je super, že švédska značka CRAFT je šetrná k našej prírode.

               

Naskytla sa mi možnosť vyskúšať bundu v každom počasí. Či už padal sneh, ľahko pršalo, fúkal vietor, alebo svietilo slniečko, vždy odviedla bunda svoju prácu na 100%. Proti vetru je bunda chránená 2. vrstvou – vetru odolným materiálom s membránou VentaAir Wind. Vďaka ľahkému zatepleniu v hrudnej časti a elastickému fleecu v podpazuší a na zadnej časti, mi bolo vždy tak akurát a nemusela som sa báť, že sa po bežkovaní spotím a prechladnem ako to býva často  u konkurenčných značiek. Bunda vďaka svojej elasticite skvelo sadne na telo a veľkosťou tiež sedí veľmi dobre.

 

Veľkú výhodu som videla tiež v tom, že bunda má na zadnej aj prednej časti reflexné pásy, takže sa nemusíme báť ísť na bežky aj vo večerných hodinách. Autá vás určite nemôžu prehliadnuť.

Bunda obsahuje dve predné, dosť veľké skryté vrecká na zips, kde si človek môže dať mobil, peňaženku a pod.

Jedinú malú nevýhodu by som videla v tom, že bunda neobsahuje kapucňu, ktorá by mohla ešte viacej ochrániť pred dažďom, ale od toho sú čapice a čelenky. Takže je to len ľahko prehliadnuteľný nedostatok.

Hoci je bunda určená predovšetkým na bežecké lyžovanie, myslím si, že nájde uplatnenie aj v iných športových aktivitách ako je turistika, beh a pod.

Bundu veľmi odporúčam – ako rekreačným športovcom tak aj výkonnostným  športovcom, pretože svoju funkciu plní na 100% - z mojej strany to bola láska na prvý pohľad.

Autor textu: Tereza Ticháčková

             

 


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami