Recenzia CRAFT Active Intensity


V decembri sme na našej facebookovej stránke vyhlásili súťaž o 6 testerov, ktorí nám pomôžu otestovať funkčné prádlo. A tu je jeden z nich za ktorý ďakujeme !!!

Úplne na úvod sa musím priznať, že ma možnosť mať šancu vyskúšať tričko Craft Active Intensity veľmi potešila, pretože od značky Craft mám dve ďalšie tričká a s ich kvalitou som veľmi spokojná.

Tým, že tohtoročná zima je minimálne v podmienkach, v ktorých sa pohybujem (Bratislava a Praha) skôr mierna, skúšala som ho ako spodnú vrstvu aj ako hlavnú vrstvu z 90% na beh, potom hlavne na prechádzky.

Veľmi sa mi páčila termoregulácia, nebolo mi v ňom chladno keď som vyšla von (samozrejme trochu áno), ale to je normálne, ale hneď po miernom zahriatí to bolo príjemné a ani som sa v ňom príliš nespotila. Stačila mi cez to vesta a bolo mi veľmi príjemne.

 

Materiál bol tiež príjemne strečový, nesťahoval, no zase nebol ani príliš voľný, len mi prišiel trošku taký, že by som mala obavy, že keď sa tričko zopárkrát operie, či sa úplne nevyťahá.

Jediné, čo ma prekvapilo, bola veľkosť. Objednala som si S-ko a nebolo zlé, ale skôr mi prišlo ako M-ko, ostatné veci, čo nosím S, sú oveľa menšie. Ale na to by možno stačilo iba upozorniť na stránkach. Tie ďalšie dve Craft tričká, čo mám, sú tiež S-ká, ale tie sú podstatne menšie. Asi keby som si mala vybrať ešte raz, určite by som šla do veľkosti XS.

Celkovo ale tričko hodnotím veľmi pozitívne a určite zvážim zabezpečiť si k nemu aj nohavice, páči sa mi aj dizajnovo, takže sa dá nosiť normálne „verejne“ a materiál a ako pôsobilo na tele, super, len ako hovorím, zdalo sa mi, že sa trochu naťahuje.


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami