CRAFT - partner cyklistického tímu Sunweb


Štartom sezóny 2019 začne dlhodobá spolupráca cyklistického tímu Sunweb a Craftu v oblasti pretekárskeho a voľno - časového oblečenia. Oblečenie so šiestimi bodkami v znaku budú používať nielen pretekári a celý personál mužskej formácie, ale tiež ženský tím a dokonca Development tím združujúci talenty a potenciálne hviezdy profipelotónu.

Všetky doterajšie technológie a výhody oblečenia Craft bude využívať tiež hlavná hviezda tímu, víťaz Giro d‘Italia 2017 a vynikajúci časovkár (strieborný v individuálnej časovke na OH v Riu 2016, Majster sveta 2017, Vicemajster sveta 2018 v jazde proti času), Holanďan Tom Dumoulin.

Zmluva o spolupráci je podpísaná na 4 roky, a tak môžeme povedať, že sa celý tím bude podieľať na ďalšej generácii cyklistického oblečenia. Prvou lastovičkou bude zapracovanie vlákna Dyneema, ktoré bude pomáhať nielen na poly aerodynamiky, ale tiež ochrany cyklistov v prípade pádu.

Fanúšikovia cyklistiky sa tak môžu tešiť nielen na tímové pretekárske komplety, doplnky a voľnočasové oblečenie, ale predovšetkým na ešte lepšiu kolekciu cyklistického oblečenia na akýkoľvek deň v sedle.


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami