Recenzia dámskeho trička CRAFT PRO Hypervent LS Wind


Na jar som mala šancu vyskúšať si aktuálnu novinku od Craftu – dámske tričko PRO HYPERVENT WIND s dlhým rukávom. Testovala som ho počas behu, v nižších intenzitách počas klusú v teréne, ale i vo vyššej intenzite na tréningovej dráhe. Tričko je vyrobené z príjemného a hlavne veľmi ľahkého materiálu. Celá predná časť slúži ako ochrana proti vetru, v zadnej časti a v podpazuší je naopak materiál veľmi jemný a priedušný. V prednej časti je ešte navyše umiestnené drobné vrecko na zips a rukávy trička sú predĺžené s otvormi na palce, čo človek ocení najmä v chladnejšom počasí.

V teplejších podmienkach som tričko nosila ako jedinú hornú vrstvu, v chladnejšom počasí som si pod tričko dala ešte funkčné tričko Active Extreme X alebo Active Intensity.

HYPERVENT WIND je trochu voľnejšieho strihu ( ja sama som testovala veľkosť S), takže nie je problém pod neho si obliecť ešte jedno tenšie funkčné tričko. Behom aktivity perfektne odvádza pot a pri veterných podmienkach som veľmi ocenila vetruodolnú prednú časť.

Tričko je na výber iba v bielej farbe, čo mne osobne nevadí, aspoň je neutrálne a hodí sa ku všetkému. Design trička je navyše ešte ozvláštnený natlačenými jemnými  líniami, čo som si všimla, až keď som tričko videla zblízka a tento detail sa mi veľmi páči. Čo sa týka údržby, materiál je rýchlosnúci, takže stačí večer preprať a ráno je možné zase vyraziť.

Podľa obrázka na webe som si pôvodne myslela, že sa bude jednať o ďalšie klasické tričko s dlhým rukávom do môjho bežeckého šatníka. A potom, čo som si ho vyskúšala, za akýchkoľvek podmienok sa dá využiť, považujem ho za perfektné univerzálne tričko, ktoré určite budem používať počas celého roka. Dokážem si v ňom predstaviť behanie, jazdu na bicykli, dokonca ho použiť počas prechladnutia v lete, alebo na jeseň v kombinácii s ďalšou vrstvou pod tričkom.

Mňa osobne tričko HYPERVENT WIND veľmi prekvapilo a rozhodne ho budem zaraďovať k mojím obľúbeným kúskom, či už vďaka univerzálnosti, ľahkému materiálu alebo jednoduchému designu s peknými detailmi.

                                                                                                                                                             Autor textu: Julie Šimáčková


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami