Recenzia dámske bežecké bundy CRAFT Hydro


Keď som dostala možnosť otestovať bundu proti vodným živlom z Craft kolekcie, bola som nadšená. Vodu síce milujem, ale nie pod oblečením pri športovaní. Sychravé dni, dážď, sneh – to všetko ma baví, ale som rada, keď ma pri mojich aktivitách v takom počasí chráni výbava.

Zvolila som modrú bundu Craft Hydro, pretože modrá je moja srdcová záležitosť  vo všetkých odtieňoch a táto kráľovská modrá je obzvlášť vydarená. Z nedočkavosťou som vybehla hneď prvý deň, kde jednou chybou na kráse testovania bola absencia dažďa a teploJ

Aj napriek tomu som sa ale v bunde nekúpala vo vlastnom pote, pretože ho krásne odvádzala.

     

 

Ďalšie výbehy už boli v chladnejšom počasí a objavil sa aj dážď. Bundu som prevetrala 50kilometrovým krosom Kokořínskom, dažďom v Prahe a zimným výbehom v prírode a zakaždým mi poslúžila iným spôsobom. Prekvapila ma tým, že i napriek tomu, že je to bunda primárne určená na ochranu proti vetru a vode, zároveň i zahreje.

   

 

 Strihom krásne sedí, dokonca je bunda neskutočne príjemná na telo. Veľmi ma potešilo lemovanie rukávov – tento krát som sa nemusela rozčuľovať pri preťahovaní rukávov cez hodinky, pretože pružný lem sa krásne natiahol.

Potešia aj reflexné prvky, pri návrate v tme ma bolo na ceste dobre vidieť.  Čerešničkou je, že som i v daždi zostala naozaj suchá.

Jediným nedostatkom, ktorý by som bunde vytkla, je dĺžka. Brala by som o niečo dlhší strih ( predsa len do zlého počasia) a o niečo vyššie zapínanie pod bradu. Inak sa nie je na čo sťažovať a doporučujem ju všetkými  dvadsiatimi!

S kombináciou s termotričkom Craft, ktoré mám sa nebojím bundu vziať aj do poriadnej zimy!

                                                                                                                                                                         Veronika Dvořáková


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami