Bežecká obuv Craft je tu!


Beh sa stáva fenoménom a preto sme sa rozhodli zaradiť  do novej jarnej kolekcie aj bežeckú obuv pre cestný beh. Bežecké tréningové topánky sú určené pre neutrálnych bežcov na cestnom behu. Jednoduchý a funkčný škandinávsky design zaujme na prvý pohľad.

Bežecká obuv Craft je tu! Beh sa stáva fenoménom a preto sme sa rozhodli zaradiť do novej jarnej kolekcie aj bežeckú obuv pre cestný beh. Bežecké tréningové topánky sú určené pre neutrálnych bežcov na cestný beh. Jednoduchý a funkčný škandinávsky design zaujme na prvý pohľad!

Pre sezónu jar 2018 je nám cťou Vám predstaviť model V175 Lite a V175 Chrome.

 

 

Bežecká obuv V175 Lite, V175 Chrome

Bežecké tréningové topánky sú určené pre neutrálnych bežcov na cestný beh. Jednou z najdôležitejších vecí bežeckej topánky je podošva, preto sme zvolili Vibram® MEGAGRIP  o hrúbke 3 mm. Ide o extrémne priliehavú zmes, ktorá výborne drží na akomkoľvek tvrdom podklade, skrátka nešmýka sa ani na mokrej dlažbe.

 

O mäkší došľap a efektnejší odraz sa postará pamäťová pena Boost. Na komforte sa podieľa medzipodošva z dvoch materiálov EVA a Phylon. Ku komfortu a minimálnemu podielu tvorby pľuzgierov, otlakov a odrenín pospieva bezšvový zvršok. Je doplnený o TPU ochranu. Obuv nie je pretlmená, jej drop je príjemných 6 mm.

Rozdiel modelov V175 Lite a V175 Chrome je v designe a vo zvršku. V175 Chrome má o niečo pevnejší zvršok s nepremokavou membránou.

 

Pre dámy bude pripravený model V175 Lite v tyrkysovej, ružovej a čiernej farbe.

Páni sa môžu tešiť na model V175 Lite v oranžovej, tmavomodrej a čiernej farbe.

Pánsky model V175 Chrome je v kombinácii modrej, čiernej a oranžovej farby.

Dámsky model V175 Chrome kombinuje tyrkysovú, fialovú a ružovú farbu.


Prečo Craft
Značka veľkých mien a výkonov
40
Viac ako 40 rokov skúseností a vlastného vývoja
Priekopník systému troch vrstiev
Testované vrcholovými športovcami
Preverené škandinávskymi podmienkami